Kasko

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hayat Dışı Ürünler

kasko

Kasko


Teklif Al
Kara yollarında kullanılan, motorlu motorsuz araçlardan traktör ve römorklara kadar tüm araçlar için oluşturulabilen, isteğe bağlı bir poliçedir. Teminatları denince ilk olarak; çarpma, çarpışma, yangın, çalınma ve kötü niyetli kişilerden gelebilecek zararları tazmin etmesi sayılabilir. Ayrıca kasko, aracınızı sel, terör olayları ve halk hareketleri gibi tehlikelere karşı da güvence altına alır. Araç anahtarının kaybolması veya çalınması, sadece araç camlarının herhangi bir sebeple kırılması da teminatlar arasında sıralanabilir.
Zorunlu Trafik Sigortanızdan elde ettiğiniz teminat neticesinde, karşıya verdiğiniz hasarın (2019 yılı için) 36.000 TL ‘yi aştığı durumlarda, karşı aracın hasarını ödemek amacıyla devreye girecek olan kasko İhtiyari Mali Mesuliyet limitiniz, bu anlamda da sizin trafiğe daha rahat çıkmanızı sağlayacaktır.
Fiyatlama yapılırken; aracın kasko rayici ile kullanıcının yaş, meslek, hasarsızlık geçmişi gibi faktörler önem taşır. Ayrıca poliçenin isteğe bağlı oluşturulabilmesi nedeniyle, diğer bir etken ise eklemek veya çıkarmak istediğiniz teminatlar olacaktır. 
Son olarak; ikame araç teminatı sayesinde, aracınız tamir edilirken hayatınıza devam edebilmeniz de sağlanıyor olacaktır.
Aracınıza gereken değeri geç olmadan verin. Kaskonuzu mutlaka yaptırın..
Kent Yaşam Sigorta olarak sizlere en hızlı ve ve etkili çözümleri üretmek için hızlı teklif modüllerimiz ile destek sağlamaktayız. Bizlere web sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz gibi www.albiteklif.com adresi üzerinden de hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. 
0 507 702 27 07