Prim İadeli Hayat Sigortası
(İyi İhtimallerin Sigortası)

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hayat Ürünler

gaziantep sigorta hayat

Prim İadeli Hayat Sigortası
(İyi İhtimallerin Sigortası)


Prim iadeli hayat sigortası ile, bu kez memnun kalırsanız paranız iade..

Bu ürünün tarihçesi için uzun yıllar geriye gitmemize gerek yok, zira henüz on yılını doldurmadı.

Prim iadeli hayat sigortası, ismiyle müsemma olarak size öncelikle bir vefat ve maluliyet teminatı sunuyor. En az 12 yıl olarak belirteceğimiz sözleşme süresince, Amerikan doları cinsinden prim ödemenize devam ediyorsunuz. Bu sigorta ürününde ilk avantaj, sadece girişte vereceğiniz sağlık beyanı ile uzun yıllar yeniden tetkik yaptırmakla uğraşmıyorsunuz. Otuz yıla kadar düzenlenebilen poliçe ile bu süre neredeyse ömrümüzün son demine kadar sürüyor. Bizim de arzumuzla aynı yönde ilerler ve süre sonunda hayatta iseniz, yatırdığınız primler tek kuruşuna dokunmadan iade ediliyor. Ve yine Amerikan doları olarak. Bu güzel ikinci avantajın ardından, iadeyi biraz daha kapsamlı hale getiriyoruz. Yapacağınız her prim ödemesini, ister maaşınızdan alınan, isterseniz de yıllık gelirinizden ödediğiniz vergilerden düşmek suretiyle %35' e varan vergi avantajından (direkt iade) faydalanabilirsiniz. Bu sayede 100 doların gerçek maliyetini 65 dolara kadar indirebilirsiniz. Poliçenin can alıcı bir diğer noktası, doların yıllar içinde oluşan kur farkından elde edilecek yüksek kazanç. Maliyetinin neredeyse iki buçuk katına varan son döviz kuru sayesinde, yabancı para birimi olmasına rağmen yüksek getiri sağlamak mümkün. Yine takdir edersiniz ki, yıllar içerisinde maalesef Türk Lirasının değeri düşerken, dolar enflasyona karşı hep kendini korumasını bilmiştir.

Prim iadeli hayat sigortası, istenmeyen sonuçlara karşı gerçek bir önlem almakla yetinmeyip,hayatta kalmak gibi iyi ihtimalleri de değerlendirmek isteyen sigortalı adayları için biçilmiş kaftan.                         

Otomobiliniz veya eviniz için yaptırdığınız kasko ve konut sigortası gibi ürünlerde, dönem sonunda hasar olmazsa ödediğiniz primin tamamen iade edildiğini düşünün. Prim iadeli hayat sigortası bu güzelliği sizin için düşünüyor. Biz; arabanız, eviniz veya iş yerinizin ancak içinde siz varken değerli olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden yokluğunuzda manevi boşluğunuzu asla dolduramayız ama sağladığınız faydayı yerine koymak istiyoruz. Tabi ilk isteğimiz primlerinizi aynen iade etmek. Prim iadeli hayat sigortası, düşüncenin çok ötesinde ve iyi ihtimallerim tek sigortası.

Birlikte güzel günlere..

0 507 702 27 07