Gaziantep Kasko Fiyatları

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Bilgilendiriyoruz

kasko

Gaziantep Kasko Fiyatları


Bugün sizlere ismi duyulduğunda ilk olarak pahalı olduğu akla gelen ve sunduğu teminatlar itibariyle pek bilgi sahibi olunmayan bir poliçe türünden bahsediyor olacağız.

Bugün sizlere ismi duyulduğunda ilk olarak pahalı olduğu akla gelen ve sunduğu teminatlar itibariyle pek bilgi sahibi olunmayan bir poliçe türünden bahsediyor olacağız.              

İtalyanca olan ‘’casco’’ kelimesinden dilimize geçen kasko, düşme, düşüş, kaderine çıkma, kaza gibi anlamında gelmektedir. Sigortacılıkta ise ‘’kaza sigortası’’ olarak niteleyebiliriz.                

Ülkemizde faaliyet gösteren neredeyse bütün sigorta şirketlerinin bünyelerinde sunulabilen bu ürün,  tanımından da anlaşılacağı üzere, aracın başına gelebilecek her türlü riski satın alarak, hasar halinde kısmen veya tamamen şirketten tazmin etmek amacıyla düzenlenir.  Kısmi tazminden kasıt, aracın her zaman tamamen hasar görmemesi, tamirat görerek eski haline gelebileceği halleri ifade eder.

 Birikimlerinizle veya borçlanma yöntemiyle edindiğiniz aracınız, siz ne kadar özenerek kullansanız da trafikte daima risk altındadır. Gerek dolu, sel, aşırı kar yağışı, deprem veya toprak kayması gibi doğa olayları gerek ise insan kaynaklı çarpma-çarpışma olayları bunlara örnek olarak gösterilebilir. Kötü niyetli üçüncü kişilerin aracınıza verebileceği zararlar, aracınızın sadece camıyla alakalı gelebilecek hasarlar da diğer sayabileceğimiz birkaç risk unsuru.  Kasko sigortası sayamadığımız riskler de dahil, tamamına karşı aracınızı güvence altına alır. Yaşanabilecek her türlü durumda aracınızın işinde uzman araç servislerinde tamiri( servis seçimi tamamen sizin inisiyatifinizdedir) , cam hasarı halinde camın değişimi –poliçe kapsamında yılda bir cam değişiklik hizmeti ücretsiz olarak yapılmaktadır.-, aracın tamamının herhangi bir sebeple hasar alması halinde ücretinin tazmini sağlanır. Tamir ile yerine koyma yapılabilen hallerde, aracınız olmaması sebebiyle mağduriyet yaşamamanız için ikame bir araç sağlanarak hayatınıza kaldığınız yerden devam etmeniz amaçlanır.                

Hem hasar alması hem de arızalanması halinde kullanmak üzere çekici hizmeti de bulunan kasko poliçesi fiyat itibariyle sunduğu teminatlara karşılık oldukça uygun tutarlara yaptırılabilmektedir.

  Araç plakası, kullanıcının yaşı ve hasarsızlık geçmişi, aracın marka ve model olarak ülkemizde hasar alma ortalaması ve en önemlisi ‘’kasko rayiç bedeli’’ olarak nitelenen ARACIN DEĞERİ fiyatı belirlemede kullanılan ana argümanlardır.

 Gaziantep ilinde faaliyet gösteren, tüm Türkiye’ye sigortacılık hizmeti sağlayan Kent Yaşam Sigorta, bütün sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı olarak yapacağı çalışmalarla ve en uygun fiyat garantisi ile ‘’kasko poliçesi’’ taleplerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.               

Kazasız sürüşler dileriz.

0 507 702 27 07